Oferta

Zapraszamy Państwa do miejscowości Piaski.

Jest to miejscowość otoczona lasami, położona między Morzem Bałtyckim a Zalewem Wiślanym. Bezpośrednie sąsiedztwo lasu i zalewu sprawia, że można tu znakomicie wypocząć. Ponadto plaża morska w Piaskach jest od wielu lat najczystszą na wybrzeżu. 
 
Pole namiotowe położone jest na skraju lasu. Zapewniamy duży, bezpieczny, ogrodzony teren, na którym można postawić namiot lub przyczepę (osoba dorosła - 8 zł, dzieci do lat 12 - 7 zł, dzieci do lat 4 - 0 zł, samochód - 7 zł, mały namiot - 7 zł, duży namiot -8 zł, mała przyczepa - 8 zł, duża przyczepa - 10 zł, prąd - 5 zł, prysznic - 4 zł, pies - 2 zł,  opłata klimatyczna od osoby dorosłej - 1,80 zł, opłata klimatyczna od dzieci, osoby uczącej się, rencisty, emeryta - 0,80 zł).
 
Oferujemy przyczepy campingowe (30 zł od osoby), domki 4 osobowe z łazienkami i kuchniami oraz domki 3 osobowe z łazienkami (40 zł od osoby). Wszystkie domki posiadają TV-Sat i lodówkę. W każdym z nich istnieje możliwość zrobienia dostawki.
 
Mamy również do zaoferowania Państwu kompleksowo wyremontowany i wyposażony Dom Gościnny w Piaskach przy ul. Słonecznej 15.
 
Oferujemy Gościom komfortowo urządzone 2, 3 i 4 osobowe pokoje z TV-SAT. Pokoje 3 i 4 osobowe posiadają balkon z widokiem na Zalew Wiślany i Frombork wyposażony w komplet wypoczynkowo-ogrodowy za cenę 40 złotych od osoby.
 
W ofercie posiadamy także pokoje z łazienkami zarówno z własnym wejściem z zewnątrz, jak i z bezpośrednim przejściem do budynku: pokój studio liczący ok. 35 m2 oraz równie atrakcyjny pokój przeznaczony docelowo dla 3 osób z możliwością dostawki. Cena wynajmu opisanych pokojów wynosi 50 złotych od osoby.
 
Ponadto mamy do zaoferowania Państwu samodzielny domek 2 - pokojowy z łazienką za cenę 45 złotych od osoby.
 
Jednocześnie do dyspozycji Gości jest w pełni wyposażona kuchnia, aneks kuchenny zaopatrzony w lodówkę, szafkę ze zlewem, czajnik elektryczny, mikrofalówkę oraz 2 nowoczesne łazienki z natryskami, wc i 2 samodzielne toalety.
 
Na ogrodzonej posesji znajduje się miejsce na grilla i ognisko, a dla najmłodszych piaskownica. Zmotoryzowanym Gościom zapewniamy miejsce parkingowe.
 
Proponowane przez nas obiekty położone są na skraju lasu w zacisznym, bezpiecznym miejscu w odległości ok. 600 m od morza i 4 km od granicy z Rosją. Do morza prowadzi utwardzona droga przez wspaniały sosnowy las.
 
Zapraszamy wszystkich, którzy pragną z dala od zgiełku i gwaru zregenerować swoje siły.
Na pewno wyjadą Państwo zadowoleni, wypoczęci z nadzieją, że jeszcze nie raz będą mogli korzystać z uroków tych miejsc.
 
Ceny wymienione powyżej obowiązują w sezonie trwającym od 1 lipca do 25 sierpnia.
 
Natomiast ceny poza sezonem kształtują się w wysokości 30 złotych od osoby tj.: od 1 maja do 30 czerwca oraz od 26 sierpnia do 31 października
Jesteśmy płatnikiem VAT
 
Adres: ul. Słoneczna 15
82-120 Krynica Morska - Piaski
Telefon: (0-55) 2476646,
 
Serdecznie zapraszamy wszystkich Gości do korzystania z naszych usług od maja do października.
 
Życzymy udanego wypoczynku.

Udogodnienia:

  • dostęp TV / sala TV
  • parking strzeżony, garaż
  • pełny węzeł sanitarny
oferta   |   lokalizacja   |   galeria   |   kontakt
2010 - 2018 © IP:tourism